Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir - Tag topics metin2mmo.com

Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir Metin2 Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir, Detaylı bilgiler. Grup üyelerine yetenek atayabilmek için Liderlik seviyesi detay bilgileri içerir. Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir den başka konuları arama kutundan arattırın. Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Liderlik hakkında püf noktalar. Liderlik önemli detaylı anlatım. Liderlik nasıl yapılır, hangi durumlarda Liderlik önemlidir.. Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir Bilgileri.

Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir - Liderlik detaylı anlatım, Metin2 Liderlik Rehberi

Metin2 de liderlik becerisi çok önemsenen bir olay değildir, fakat grup liderinin liderlik özelliği ne kadar yüksekse gruba o kadar fayda sağlamaktadır. Özellikle savaşlarda bu durum oldukça önem taşımaktadır.

Liderlik ne işe yarar?

Liderlik grup liderinin grup üyelerine ek özellikler atamasını sağlar. Savaşlarda veya deneyim puanı kazanırken grubun gücünü artırabilir. Savunma, HP, Saldırı gücü ve benzeri…

Liderlik grup üyelerine nasıl etki eder?

Grup lideri tarafından verilen yetenek sadece grup liderinin yakınındaysanız işe yarar. Grup liderinden yeteri kadar uzaklaştığınızda size atanan etkiyi artık kullanamazsınız. Etki alanı haritada grup liderinin görünebileceği uzaklık sınırı kadardır.

Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir?

Grup üyelerine yetenek atayabilmek için Liderlik seviyesinin en az 10 olması gerekir. Her grup üyesine 1 yetenek atayabiliriz. Bunun için grup listesinden yetenek atayacağımız üyeyi seçip, açılır menüden atayacağımız yeteneği seçiyoruz.

Liderlik yeteneği nasıl geliştirilir?

Seviye 1-20 : Bu seviye arasında Sun zi Savaş Sanatı kitabı okumalısınız. 20 başarılı kitap okuduğunuzda Master seviyesine geliştirebilirsiniz.

Seviye M1-M10 : Bu seviyeyi geliştirmek için Wu Zi Savaş Sanatı kitabı okumalısınız. Bu seviyeyi geliştirirken Grand seviyesine gelebilmek için toplamda 55 başarılı kitap okumalısınız;

M1 den M2 --> 1 kitap
M2 den M3 --> 2 kitap
M3 den M4 --> 3 kitap
M4 den M5 --> 4 kitap
M5 den M6 --> 5 kitap
M6 dan M7 --> 6 kitap
M7 den M8 --> 7 kitap
M8 den M9 --> 8 kitap
M9 dan M10 --> 9 kitap
M10dan G1 -> 10 kitap

Seviye G1-G10 : Bu seviyeyi geliştirmek için WeiLiao Zi Savaş Sanatı kitabı okumalısınız. Bu seviyeyi geliştiriren Perfect seviyesine gelebilmek için toplamda 155 başarılı kitap okumalısınız;

G1 den G2 --> 11 kitap
G2 den G3 --> 12 kitap
G3 den G4 --> 13 kitap
G4 den G5 --> 14 kitap
G5 den G6 --> 15 kitap
G6 dan G7 --> 16 kitap
G7 den G8 --> 17 kitap
G8 den G9 --> 18 kitap
G9 dan G10 --> 19 kitap

Seviyeye göre yetenek değerleri

metin2 liderlik, metin2 pvp serverlerNe yetenekler verilebilir?

 Saldırı değeri ( 10ncu seviye gerekir)

 Saldırı Hızı (M1 seviyesi gerekir)

 Max HP (M1 seviyesi gerekir)

 Beceri süresi (M6 seviyesi gerekir)

 Savunma gücü ( P seviyesi gerekir )

 Max SP (G6 seviyesi gerekir)

Etiketler:

Grup Lideri nasıl yetenek atayabilir Yorumları