Metin2 Private Top Servers

gorev pvp serverler

Server

Popüler Metin2 Görevler Rehberi

Metin2 Görevler Rehberi Metin2 oyunu görevleri nasıl yapılır, Hangi görev hangi ödülü verir, Görevleri yapmak için gereken bilgiler ve kılavuzlar. Bu kategoride yayınlanmış Popüler başlıklar ziyaretcilerin oylarına göre sıralanmaktadırlar. Verilecek her oy tanıtımı yukarı taşır.

gorev pvp server

Biyolog Görevleri Yapımı, Ödülleri, İtemleri

Oy:19 Bilgi

Biyolog Araştırma Görevleri tamamı. Biyolog Görevleri detaylı olarak ödülleri nelerdir. Nasıl yapılır, toplanacak itemler nelerdir. Biyolog Görevleri Rehberi

gorev pvp server

105lvl Kırmızı Ejderha Görevi yapımı ve ödülleri

Oy:11 Bilgi

Metin2 105lvl Kırmızı ejderha kalesi görevi Taramor un Mezar Taşı bulunması ve Samaelin Halkası nı verme işlemleri ve bunun ödülleri

gorev pvp server

Metin2 Sayfa Görevleri Tamamı Anlatım

Oy:9 Bilgi

Sayfa görevleri nelerdir, Nasıl yapılır, Metin2 Sayfa Görevleri yapımı ve ödülleri hakkında detaylı bilgiler ve rehber anlatım.

gorev pvp server

Kantaşı nasıl alınır, Kantaşı Görevi

Oy:8 Bilgi

Metin2 Kantaşı Görevi nasıl yapılır, Kantaşı nasıl düşürülür, Kantaşı elde etmek için yapılması gereken görev nedir ve görev nasıl yapılır.

gorev pvp server

Şura iskeletleri nerededir, Koordinatlı anlatım

Oy:4 Bilgi

Metin2 Şura iskeletleri nerededir, Şura iskeletleri Koordinatları ile haritalı yerleri. Sayfa görevi için Şura iskeletleri 1,2,3,4,5 yerleri.

gorev pvp server

Söz Yüzüğü Elde etme görevi yapımı

Oy:3 Bilgi

Metin2 Söz Yüzüğü nasıl alınır, Söz Yüzüğü Elde etmek için gerekenler ve görev yapımı. Söz Yüzüğü Elde etme görevi nasıl yapılır ödülleri nedir.

gorev pvp server

Ateş ve Buz Görevi nasıl yapılır ve ödülleri

Oy:3 Bilgi

Ateş ve Buz Görevi koordinatlı anlatım ve ödülleri, 80 Level Ateş ve Buz Görevi haritalı olarak madde madde yapımı detaylı olarak anlatım.

gorev pvp server

Özel Bir Kumaş Görevi, Usta kuşağı

Oy:2 Bilgi

Usta kuşağı Kazanmak için yapılan Özel Bir Kumaş Görevi nasıl yapılır, Özel Bir Kumaş Görevi ödülleri nedir.Usta kuşağı için gereken bilgiler.

gorev pvp server

1,2,3,4,5 lvl görevleri yeni başlayanlar için

Oy:1 Bilgi

Metin2 ye yeni başlayanlar için 1,2,3,4,5 lvl görevleri anlatımı. 5. lvla kadar olan bütün görevlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler.

gorev pvp server

Metin2 Uriel in Paketi bulma görevi

Oy:1 Bilgi

Uriel in Paketi bulma görevi olan 21 Level görevi Malzemeleri Ara Görevi nasıl yapılır, Uriel in Paketi nerdedir, Görev ödülleri ile anlatım.

gorev pvp server

Aşınmış Taş Levha Bul 72 lvl keşif Görevi

Oy:1 Bilgi

72 lvl keşif görevi olan Aşınmış Taş Levha Bul Görevi koordinatlı anlatım. Aşınmış Taş Levha nerde düşer, Aşınmış Taş Levha bulma görevi nasıl yapılır.

gorev pvp server

6,7,8,9,10 lvl görevleri anlatımı

Oy:0 Bilgi

Metin2 2. turda 6dan 10 lvl e kadar olan görevleri anlatacağız. Artık 6,7,8,9,10 lvl görevlerinden sonra daha kolay görev yapma ve bulma tercübeniz olacaktır.

gorev pvp server

Asker Kaçağı Görevi Yapımı ve Ödülleri

Oy:0 Bilgi

Metin2 26.lvl Asker Kaçağı Görevi Yapımı ve Ödülleri nelerdir. Görev nasıl yapılır ve görev bitiminde hangi ödülleri kazanırsınız.

gorev pvp server

İsimsiz Çiçekler Görevi ve Yapımı

Oy:0 Bilgi

Metin2 İsimsiz Çiçekler Görevi nasıl yapılır, İsimsiz Çiçekler Görevi ödülleri nelerdir. Görev yapımı detaylı anlatım ve ödülleri.

Yeni Metin2 Görevler Rehberi