Metin2 Private Top Servers

gorev pvp serverler

Server

Popüler Metin2 Görevler Rehberi

Metin2 Görevler Rehberi Metin2 oyunu görevleri nasıl yapılır, Hangi görev hangi ödülü verir, Görevleri yapmak için gereken bilgiler ve kılavuzlar. Bu kategoride yayınlanmış Popüler başlıklar ziyaretcilerin oylarına göre sıralanmaktadırlar. Verilecek her oy tanıtımı yukarı taşır.

gorev pvp server

Seon Pyeong Araştırma Görevi 2 nasıl yapılır

Oy:940 Bilgi

Seon Pyeong Araştırma Görevi 2 yapılışı ve ödülleri nelerdir. Seon Pyeong Araştırma Görevi 2 yapmak için gereken şartlar ve neler yapılacağı bilgileri.

gorev pvp server

Mağaranın İçi Görevi Yapılışı ve ödülleri

Oy:750 Bilgi

Mağaranın İçi Görevi nasıl yapılır, ödülleri nelerdir. 75. lvl Mağaranın İçi Görevi almak için gereken şartlar, Görev kimden alınır.

gorev pvp server

Seon Pyeong Araştırma Görevi 1 yapımı

Oy:90 Bilgi

Seon Pyeong Araştırma Görevi nasıl yapılır. Seon Pyeong Araştırma Görevleri nasıl başlatılır, Şartlar nelerdir. 1.görev yapımı ve ödülleri nedir.

gorev pvp server

Biyoloğun Araştırması 8 Görevi yapılışı

Oy:80 Bilgi

Biyoloğun Araştırması 8 Görevi nasıl yapılır ve Biyoloğun Araştırması 8 Görevi Biyolog Chaegirab dan alınması, yapım şartları, yapılışı ve görev ödülleri.

gorev pvp server

Biyoloğun Araştırması 7 Görevi yapımı

Oy:70 Bilgi

Biyoloğun Araştırması 7 Görevi nasıl yapılır; Görevin Alınması, Görevi alma şartları, Görevin yapılışı, Görev sonrası ödüller

gorev pvp server

Biyoloğun Araştırması 6 Görevi nasıl yapılır

Oy:60 Bilgi

Biyoloğun Araştırması 6 Görevi hakkında bilgiler: Biyoloğun Araştırması 6 Görevi üstlenmek, Görevi almak için şartlar, Görevin yapılışı Görev ödülleri

gorev pvp server

Biyolog Görevleri Yapımı, Ödülleri, İtemleri

Oy:19 Bilgi

Biyolog Araştırma Görevleri tamamı. Biyolog Görevleri detaylı olarak ödülleri nelerdir. Nasıl yapılır, toplanacak itemler nelerdir. Biyolog Görevleri Rehberi

gorev pvp server

105lvl Kırmızı Ejderha Görevi yapımı ve ödülleri

Oy:11 Bilgi

Metin2 105lvl Kırmızı ejderha kalesi görevi Taramor un Mezar Taşı bulunması ve Samaelin Halkası nı verme işlemleri ve bunun ödülleri

gorev pvp server

Metin2 Sayfa Görevleri Tamamı Anlatım

Oy:9 Bilgi

Sayfa görevleri nelerdir, Nasıl yapılır, Metin2 Sayfa Görevleri yapımı ve ödülleri hakkında detaylı bilgiler ve rehber anlatım.

gorev pvp server

Kantaşı nasıl alınır, Kantaşı Görevi

Oy:8 Bilgi

Metin2 Kantaşı Görevi nasıl yapılır, Kantaşı nasıl düşürülür, Kantaşı elde etmek için yapılması gereken görev nedir ve görev nasıl yapılır.

gorev pvp server

Bir Efsanenin Günlüğü Görevi

Oy:5 Bilgi

Bir Efsanenin Günlüğü Görevi bilgileri: Görevin alınışı, Görevi almak için şartlar, Görevin gerçekleştirilmesi, Görev sonrası ödül

gorev pvp server

Şura iskeletleri nerededir, Koordinatlı anlatım

Oy:4 Bilgi

Metin2 Şura iskeletleri nerededir, Şura iskeletleri Koordinatları ile haritalı yerleri. Sayfa görevi için Şura iskeletleri 1,2,3,4,5 yerleri.

gorev pvp server

Söz Yüzüğü Elde etme görevi yapımı

Oy:3 Bilgi

Metin2 Söz Yüzüğü nasıl alınır, Söz Yüzüğü Elde etmek için gerekenler ve görev yapımı. Söz Yüzüğü Elde etme görevi nasıl yapılır ödülleri nedir.

gorev pvp server

Ateş ve Buz Görevi nasıl yapılır ve ödülleri

Oy:3 Bilgi

Ateş ve Buz Görevi koordinatlı anlatım ve ödülleri, 80 Level Ateş ve Buz Görevi haritalı olarak madde madde yapımı detaylı olarak anlatım.

gorev pvp server

Özel Bir Kumaş Görevi, Usta kuşağı

Oy:2 Bilgi

Usta kuşağı Kazanmak için yapılan Özel Bir Kumaş Görevi nasıl yapılır, Özel Bir Kumaş Görevi ödülleri nedir.Usta kuşağı için gereken bilgiler.

Yeni Metin2 Görevler Rehberi