Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Exp Drop açma ayarlama - Tag topics metin2mmo.com

Exp Drop açma ayarlama Exp Drobu ile Oyuncuların kasılmasının zorluğu ayarlamak için Exp dropları ayarlaması yapabileceğiniz gm kodu. detay bilgileri içerir. Exp Drop açma ayarlama den başka konuları arama kutundan arattırın. Exp Drop açma ayarlama hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Exp Drop açma ayarlama konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 de drop açma gm kodları. Droplar nasıl açılır, bütün dropların açılması; İtem dropları, Gold(yang) Dropları, Exp Dropları açılımı kodları.. Exp Drop açma ayarlama Bilgileri.

Exp Drop açma ayarlama - Metin2 Drop Açma Kodları

Metin2 pvp serverinizde drop ayarlarını basit kodlar ile değiştirmeniz mümkündür. Bu kodlar item düşürme şansını, exp gelme oranını, Yang elde etme oranını arttırabilir yada azaltabilir. bu tamamen size kalmış. Şimdi kodlara geçelim

Drop Açma Kodları Örneklem;

priv_empire 0 [HERHANGI DROBUN İDsi]:[DROP ISMI] [%KAÇ] [KAÇ SAAT]

İtem droplarını açmak için; (%1000 drop ve 24 saat içindir)
/priv_empire 0 1:item 1000 24

Gold(yang) Drop açmak için;
/priv_empire 0 2:gold 1000 24

Exp Drop açmak için;
/priv_empire 0 4:exp 1000 24

Örnek Kod uygulaması:

EXP drpo kodu : /priv_empire 0 4:exp 1000 24
Para Drop Kodu : /priv_empire 0 2:gold 1000 24
İtem Drop Kodu : /priv_empire 0 1:item 1000 24

Burda droplar 24 saat %1000 olarak arttırılmıştır. Metin2 pvp serverler de geçerli kodlardır. Bu kodlar oyun düzenini belirler. İtemlerin düşme yüzdesini, Oyuncuların kestikleri yaratıklardan aldıkları exp miktarını, yere düşen yang miktarını bu kodları ile ayarlayabilirsiniz.

Etiketler:

Exp Drop açma ayarlama Yorumları