Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

En Güzel Lonca simgeleri - Tag topics metin2mmo.com

En Güzel Lonca simgeleri Metin2 için en güzel lonca simgeleri listesi. En sağlam fantastik lonca simgelerine sahip olmak için aşağıdan yazımızı okuyunuz detay bilgileri içerir. En Güzel Lonca simgeleri den başka konuları arama kutundan arattırın. En Güzel Lonca simgeleri hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
En Güzel Lonca simgeleri konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Şeffaf lonca simgeleri indir. En iyi ve bir çok çeşit şeffaf lonca simgeleri için toplanmış arşiv. Metin2 Şeffaf lonca simgeleri.. En Güzel Lonca simgeleri Bilgileri.

En Güzel Lonca simgeleri - Şeffaf lonca simgeleri arşivi

Metin2 de iyi bir loncaya sahipseniz sizi belirtmesi için lonca simgesi oldukça önemlidir. Metin2 de loncaların önemini bir çok yazımızda bahsettik. Lonca simgeleri de oldukça önemlidir. Farklı bir lonca simgesi sizi herzaman havalı yapacağını düşünerek sizler için bir çok çeşitte lonca simgesi hazırladık. Bunların bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

metin2 lonca simgesi

Dosyayı indirmek için: https://yadi.sk/d/VfqYarSwakDdG

Görüntülemek için: https://docviewer.yandex.com.tr/?url=ya-disk-public%3A%2F%2Fo9JKAfLn3JEak0UWXU%2BRUa6tPI5XVHHByUh%2FCYu8g2M%3D&name=metin2seffafloncasimgeleri.rar&c=57d18fb36557

Yukardaki resimde orjinal büyüklüktedir. Resimleri keserek istediğiniz şekilde oynamalar yapabilirsiniz.

Metin2 şeffaf lonca simgelerini nasıl aktif ederiz?

  1. - Öncelikle sitemizden indireceğiniz dosyayı açıyorsunuz.
  2. - Klasör içerisinden hoşunuza giden logoyu ya da tüm logoları kopyalayıp C:Program Files/Metin2_Turkey/upload klasörüne yapıştırın.
  3. - Oyunu farklı bir klasöre kurduysanız, o klasörde bulunan upload dosyasına kopyalayın.
  4. - Upload isminde klasör yoksa siz oluşturun.

İyi bir pvp serverler oyunlarından birinde oynuyorsanız bu simgelerin çoğunu görebilirsiniz. Çünkü oldukça fazla hit almaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Etiketler:

En Güzel Lonca simgeleri Yorumları