Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejderha Oniksi ne işe yarar - Tag topics metin2mmo.com

Ejderha Oniksi ne işe yarar Ejderha Oniksi bonus olarak ne verir. Karaktere etki olarak Ejderha Oniksi ne işe yarar. Ejderha Oniksi hakkında bilgiler. detay bilgileri içerir. Ejderha Oniksi ne işe yarar den başka konuları arama kutundan arattırın. Ejderha Oniksi ne işe yarar hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Ejderha Oniksi ne işe yarar konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Ejderha Taşları karaktere etki eden bonusları nelerdir. Hangi Ejderha Taşı hangi bonus yada özelliği vermektedir. Ejderha Taşları detaylı anlatım.. Ejderha Oniksi ne işe yarar Bilgileri.

Ejderha Oniksi ne işe yarar - Ejderha Taşları bonusları nelerdir

Ejderha Taşı Simyası,oyuncuların karakterlerine katkı sağlamak amacı ile dizayn edilmiş bir sistemdir. Seviye 30 ve üzeri oyuncular,Simyacı dan günlük görevi alarak yapabilirler.Bir günde en fazla 10 defa Ejderha Taşı Parçasını Cor Dragonis e dönüştürebilirsiniz, her dönüştürme için 10 adet Ejderha Taşı Parçasını envanterinizde bulundurmanız lazımdır. Cor Draconis e sağ tıkladığınızda 6 farklı renkte ve özellikte olan ejderha taşlarından birisine sahip olabilirsiniz metin2 pvp serverler mmo oyunlarında bu taşlar karakter gelişiminiz için oldukça önemlidir.

Ejderha Taşları karaktere etki eden bonusları

  • Ejderha Elması: Zeka bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Buza karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
  • Ejderha Grenası: Max.HP bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Şimşeğe karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
  • Ejderha Safiri: Çeviklik bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Toprak Direnci bonusu vermektedir.
  • Ejderha Oniksi: Canlılık bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Karanlık Direnci bonusu vermektedir.
  • Ejderha Yakutu: Güç bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Ateşe karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
  • Ejderha Yeşimi: Max.SP bonusu verir seviyesi arttırılmış ve güçlendirilmiş halinde ise Rüzgara karşı dayanıklılık bonusu vermektedir.
Etiketler:

Ejderha Oniksi ne işe yarar Yorumları