Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma - Tag topics metin2mmo.com

Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma Ejderha gücü becerilerimi daha iyi, İyileştirme gücü olan Şamanın mı becerileri daha iyi. Karşılaştırmalı şaman becerileri. detay bilgileri içerir. Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma den başka konuları arama kutundan arattırın. Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Şamanlar arasındaki Farklar Ejder Gücü mü İyileştirmeci mi daha güçlü hangisi hangi konuda daha avatajlı Ejder Gücü mü İyileştirmeci mi rehberi. Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma Bilgileri.

Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma - Ejder Gücü mü İyileştirmeci mi ? Şaman rehberi

Metin2 Ejder Gücü mü İyileştirme mi? Metin2 oynayanların devamlı olarak kafasına takılmaktadır. Karakter sınıfları Şamana aittir. Eğer sınıf seçimi için eğitimcinize gittiğinizde size öğretmen birini seçmenizi söyleyecektir.

metin2 şaman karakterleri, metin2pvpserverler

Ejder Gücü ve İyileştirme iki ayrı sınıftır. İkiside kutsama ile takım arkadaşlarına yardım etmektedir. Şimdi aşağıdan ikisinin farklarına bakalım.

Ejderha gücü şaman;

Ejderha'cı Şaman Becerileri 

1:Ejderha Atışı:Bu skill hem kasılmak hemde duello için en ideal skilldir. Hem rahat dolar hem düşmanı geri teper hemde ideal bir vuruş gücü vardır. 

2.Tılsım Atışı:Genellikle slot çekmek içi kullanılır ama ejderha atışı gibi hem rahat dolar hemde ideal bir vuruş gücü vardır. 

3.Ejderha Kükremesi:Görüntüsü nedeni ile oyuna yeni başlayan şaman karakterlerin gözde becerisidir.Zaman olarak geç doldugu için vsci şamanlar tarafından pek desteklenmez ama zor bir durumdayken düşmanı 2 defa ard arda geri tepmesi Ejderha Kükremesi'ni önemli kılar. 

4.Ejderha Yardımı:Çok önemli bir beceridir diyer bir adı da Kritik'dir. 

5.Kutsama:Bu beceri vs'lerde çok önem taşır çünkü düşmanın düz vuruşlarını ve bedensel savaşcıların güçlerini azaltır bu yüzden savaşcılarla duello yapıldıgında bu beceri çok idealdir. 

6.Yansıtma:Bu oyuna yeni başlayanlar için gine bir gözdedir pek önem taşımaz yapılacak en son master bu olmalıdır

 

İyileştirme becerili şaman;

1. Şimşek Atma     Uzun Menzile Sahip ,Çoklu hedefe etkili ve Şimşek dogal özelligine sahiptir.
2. Şimşek Pençesi     Uzun menzile sahip,çoklu hedefe etkili ve zincirleme tepki yapıp dagılır.
3.  Hız     Hareket hızını arttir ,Oyuncu seçme hızını düşürür ve aynı ülke oyuncularınada verilebilir.
4. Şimşek Çağırma     Uzun Mmnzile sahip ,çoklu hedefe etkili ve şimşek dogal özelligine sahiptir.Uzun süreli dondurma etkisi mevcuttur.
5. İyileştirme     HP yükler,kötü etkileri siler (zehir,yavaslık gibi) ve aynı ülke oyuncularınada verilebilir.
6. Yüksek Saldırı     Saldırı gücüne ilave ek güç verir ve aynı ülke oyuncularınada verilebilir.

Görüldüğü üzere oldukça farklı yeteneklere sahiplerdir. Kritik için ejderha gücü şaman daha çok tercih edilmektedir. Eğer ws için şaman istiyorsanız iyileştirmeci şamanı tercih etmelisiniz.

Karakter rehberleri için;

Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi

İyileştirmeci Şaman Efsun, Statü, Taş, Beceri Rehberi

konularına da bakmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

Ejderha Gücü ve İyileştirmeci Becerileri Karşılaştırma Yorumları