Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı - Tag topics metin2mmo.com

Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı Ejderha gücü şaman için Statü Dağılımı Nasıl olmalıdır. Statüler hangi sıra ile verilmelidir. Ejder gücü şaman statü dağılımı klavuzu detay bilgileri içerir. Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı den başka konuları arama kutundan arattırın. Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Ejder gücü şaman statü dağılımı, Taş dizilimi ve becerileri ile tam rehber.. Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı Bilgileri.

Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı - Ejderha Gücü Şaman Statü, Efsun, Taş Rehberi

http://www.nedirbilgiler.com/discussion/418/ejderha-guecue-saman-statue-efsun-ta%C5%9F-rehberi


1:Ejderha Atışı:Bu skill hem kasılmak hemde duello için en ideal skilldir. Hem rahat dolar hem düşmanı geri teper hemde ideal bir vuruş gücü vardır.

2.Tılsım Atışı:Genellikle slot çekmek içi kullanılır ama ejderha atışı gibi hem rahat dolar hemde ideal bir vuruş gücü vardır.

3.Ejderha Kükremesi:Görüntüsü nedeni ile oyuna yeni başlayan şaman karakterlerin gözde becerisidir.Zaman olarak geç doldugu için vsci şamanlar tarafından pek desteklenmez ama zor bir durumdayken düşmanı 2 defa ard arda geri tepmesi Ejderha Kükremesi'ni önemli kılar.

4.Ejderha Yardımı:Çok önemli bir beceridir diyer bir adı da Kritik'dir.

5.Kutsama:Bu beceri vs'lerde çok önem taşır çünkü düşmanın düz vuruşlarını ve bedensel savaşcıların güçlerini azaltır bu yüzden savaşcılarla duello yapıldıgında bu beceri çok idealdir.

6.Yansıtma:Bu oyuna yeni başlayanlar için gine bir gözdedir pek önem taşımaz yapılacak en son master bu olmalıdır mesela örnekde verim

Etiketler:

Ejder Gücü şaman Statü Dağılımı Yorumları