Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer - Tag topics metin2mmo.com

Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer Hangi silah Ejder Dişi Kılıcına dönüşür, Hangi npcler Ejder Dişi Kılıcı dönüşümünü yapmaktadır. Bu silahı elde etmenin tüm yolları nelerdir. detay bilgileri içerir. Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer den başka konuları arama kutundan arattırın. Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Ejder Dişi Kılıcı nasıl elde edilir, Dönüşüm bilgileri nelerdir. Ejder Dişi Kılıcı elde etme ve artı basmak için gerekli olan bilgiler.. Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer Bilgileri.

Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer - Ejder Dişi Kılıcı Dönüşüm ve Artı Basma

Metin2 de Şura kılıcı olarak bilinen Ejder Dişi Kılıcıejder dişi kılıcı, şura kılıcı, metin 2 mmo bir yerden düşürmeniz oldukça zordur. Sadece karanlığın sandığından çıkması olasılığı bulunsada oldukça zordur. En yöntem dönüşüm ile Ejder Dişi Kılıcı elde etmektir.

Ejder Dişi Kılıcı Özellikleri;

+9 silah Ejder kılıcı özellikleri
Canavarlara karşı güçlü: %15
Yarı İnsan lara kaşı güçlü: %5
Saldırı Hızı : +%15
Saldırı Değeri: 366-414
Büyülü Saldırı Değeri: 399-461
Bu silahı kullanabilecek karakteri sınıfı sadece şuralardır. Şura kılıcı olarak bilinir.

Ejder kılıcı Nasıl elde edlir;
Jae-Seon Kim a +5 ve üzeri Hortlak Dişi Kılıcı,10 adet Yakut İşleme, 10 adet Ametist Oyma Bıçağı ve 100.000 Yang verdiğinizde size 1 adet Ejder Dişi Kılıcı üretebilir.Not: Bu işlem başarısızda olabilir, başarılı olduğu takdirde silahta bulunan bonuslar ve taşlar silinir.

Seon-Pyeong a +9Kutsal Kılıç veya +9Keskin Pala,3 adet Eskrim Broşürü,100 adet Enerji Parçası,2 adet Kutsama Kağıdı ve 5.000.000 Yang verdiğinizde size bir adet Ejder Dişi Kılıcı üretir.Not:Bu işlem %100 başarı ile sonuçlanır,silahın taşları ve bonusları silinmez.

Ejder Dişi Kılıcı Artı basma itemleri;

Sizden sadece enerji parçası isteyecektir. ilk etapta 10 isterken +9 basarken 200 e yakın enerji parçası isteyecektir. Enerji parçası elde etmek için Enerji parçası nerden düşer rehberine bakınız.

Etiketler:

Ejder Dişi Kılıcı nerden düşer Yorumları