Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur - Tag topics metin2mmo.com

Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur Metin2 Dev Hayalet Ağaç kaç level bossdur. Dev Hayalet Ağaç yanında bulunan yaratıklar ve Dev Hayalet Ağaç ne kadar güçlüdür detay bilgileri içerir. Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur den başka konuları arama kutundan arattırın. Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Dev Hayalet Ağaç patronu nerde hangi haritada çıkmaktadır. Dev Hayalet Ağaç 84 lvl boss çıktığı yer ve kesildiğinde düşürdüğü itemler.. Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur Bilgileri.

Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur - Dev Hayalet Ağaç nerde çıkar, hangi itemler düşer

Ormanda kasılırken karşımıza aniden çıkabilen bir yaratıktır. Eğer bir de güçsüz kaldıysanız sizi olduğunuz yerde yatırır ve kalkmak baya bir zordur. Metin2 ormanında sağlam bir boss ile karşı karşıyayız. Normal bir ağaç değil devasa bir ağaç. Diğer ağaç yaratıklarından büyük ve hemen farkedilecek cinste. Dev Hayalet Ağaç metin2 dev hayalet ağaç genelde ormanın sonlarında karşınıza aniden çıkar ve üstünüze saldırır.

Dev Hayalet Ağac Kaç Level Patrondur
84 level patrondur

Dev Hayalet Ağac  Yanında kimler vardır
1 Dev Hayalet Ağaç, Kırmızı Orman Perisi,Kırmızı Hayalet Söğüt,Kırmızı Hayalet Ağaç,Kırmızı Hayalet Ağaç Kökü

Dev Hayalet Ağac Hangi itemler düşmektedir. Önemli itemler düştüğü kesin ve herkesin peşinde olduğu bir patron yaratığıdır.
    Ejderha Bıçağı
    Partizan
    Sarı Ejderha Yayı
    Muharebe Kılıcı
    Hortlak Dişi Kılıcı
    Mutluluk Yelpazesi
    Yıldırım Kuşu Çan
    Siyah Elbise
    Siyah Çelik Zırh
    Kara Büyü Zırh
    Siyah Rüzgar Takım
    Gecegölgesi Zırhı
    Ruh Taşı
    Kırmızı Hayalet Ağaç Dalı(Görev İtemi)
    Orman Ruhu Taşı

Dev Hayalet Ağac Nerede Çıkar
Kızıl Orman: 86 Level den sonra; +1 66 lvl zırhı, +0 65 lvl silah, +4 +6 cennet grubu kolye,bilezik,küpeler düşürebilirsiniz. 60 Level ve üzeri tüm oyuncular ışınlayıcıdan,direkt olarak bu bölgeye ışınlanabilirler. Bu ormanın sonlarına doğru çıktığı bilinmektedir.
Son güncelleme ile sadece metin taşlarından çıktığı söylenmektedir. Metin2 online oyununda oldukça peşinde koşulan bir patrondur. Sizi zengin edecek eşya ve itemleri düşürebilmektedir.

Etiketler:

Dev Hayalet Ağaç kaç level patrondur Yorumları