Metin2 Private Top Servers

boss pvp serverler

Server

Popüler Boss, Patron Metin2 Rehberi

Boss, Patron Metin2 Rehberi Metin2 boss patron yaratık rehberi, Ejderha, Şeytan, Hayalet ve bütün bosslar hakkında detaylı inceleme ve bilgiler. Bu kategoride yayınlanmış Popüler başlıklar ziyaretcilerin oylarına göre sıralanmaktadırlar. Verilecek her oy tanıtımı yukarı taşır.

boss pvp server

Şeytan Kulesi Çıkma ve Azrail Kesimi

Oy:25 Bilgi

Metin2 Azrail Hakkında bilgiler, Azrail kesimi için Şeytan kulesi çıkma rehberi, Kat kat şeytan kulesi anlatımı. Azraile Giden Yol.

boss pvp server

Dr.House Kesme Şeytan Katakombu

Oy:18 Mmo

Dr.House Şeytan kesmek için izlenecek yol haritası bilgileri. Dr.House Şeytanı kesdikten sonra hangi itemler eşyalar ve sandıklar düşmektedir. Dr.House klavuzu.

boss pvp server

Hangi Bossdan Hangi İtemler Düşer

Oy:15 Bilgi

Metin2 hangi boss patron yaratıktan hangi itemler düşmektedir. En değerli itemlerin düştüğü yaratıklar ve patronlar rehberi.

boss pvp server

Mavi ejderha kesme efsunları ve taktikleri

Oy:13 Bilgi

Mavi ejderha kesmek için gereken efsunlar nelerdir. Mavi ejderha kesme efsunları ve taktikleri. Mavi ejderha kesme hakkında bilgi ve klavuz.

boss pvp server

Buz Cadısı nerde bulunur ve ne düşürür

Oy:7 Bilgi

Metin2 Güçlü Buz Cadısı nerde çıkar, haritalı olarak buz cadısı yeri. Buz Cadısı kesildikten sonra düşürdüğü itemler ve eşyalar nelerdir.

boss pvp server

Vahşi Okçu, Vahşi Uzman nerde çıkar

Oy:7 Bilgi

Metin2 Vahşi Okçu, Vahşi Uzman rehberi, Vahşi Uzman nerde çıkar ve hakkında bilgiler. Vahşi Okçu nerde çıkar hakkında bilgiler.

boss pvp server

Dev Hayalet Ağaç nerde çıkar, hangi itemler düşer

Oy:6 Bilgi

Dev Hayalet Ağaç patronu nerde hangi haritada çıkmaktadır. Dev Hayalet Ağaç 84 lvl boss çıktığı yer ve kesildiğinde düşürdüğü itemler.

boss pvp server

Dokuz Kuyruk nerde çıkar ve düşürdükleri

Oy:5 Bilgi

Metin2 Dokuz Kuyruk nerde çıkar, Bos patronlarından Dokuz Kuyruk kesildiğinde düşürdükleri nelerdir. 72 lvl Boss hakkında detaylı bilgiler.

boss pvp server

Bin savaşçı nerde çıkar ve nasıl gidilir

Oy:5 Bilgi

Metin2 de Bin savaşçı nerde çıkar, hangi haritada bulunur. Bin savaşçı ya nasıl gidilir ve kesildiğinde hangi itemleri ve eşyaları düşürmektedir.

boss pvp server

Dev Çöl Kaplumbağa nerden çıkar ve düşürdükleri

Oy:4 Bilgi

Dev Çöl Kaplumbağası nerden çıkar ve kaç lvl bir boss patrondur. Dev Çöl Kaplumbağası yeri ve düşürdüğü item ve eşyalar hakkında detaylı mmo rehber.

boss pvp server

Kral Vobba rehberi, nerde çıkar ve ne düşürür.

Oy:4 Bilgi

Metin2 Kral Vobba nerde çıkar hangi harita da bulunur ve Kral Vobba kesildiğinde hangi eşya ve itemleri düşürür. Kral Vobba boss detaylı anlatım.

boss pvp server

Örümcek Barones rehberi, nerde çıkar, ne düşürür

Oy:4 Bilgi

Metin2 Örümcek Barones nerde çıkar, hangi haritada nerde bulunmaktadır. Örümcek Barones kesimi sonunda hangi itemler ve eşyalar düşmektedir.

boss pvp server

Kraliçe Örümcek nerde çıkar ve düşürdükleri

Oy:3 Bilgi

Kraliçe Örümcek nerde çıkar, Metin2 oyun bilgisi boss tanıtımı Kraliçe Örümcek nerde ve nasıl kesilir, Kraliçe Örümcek kesimi ve düşürdüğü item ve eşyalar.

boss pvp server

Dev Öcü boss rehberi, nerden çıkar ve ne düşürür

Oy:3 Bilgi

Metin2 Dev Öcü boss rehberi, Dev Öcü nerden çıkar ve ne düşürür. 107 level Dev Öcü hangi eşya ve itemleri düşürmekte ve değerleri ile boss rehberi

boss pvp server

Sarı Kaplan Hayaleti Detayları

Oy:2 Bilgi

Sarı Kaplan Hayaleti patronu hakkında bilgiler. Kaç lvl bir boss Sarı Kaplan Hayaleti hangi bölgelerde çıkar ve ne kadar güçlüdür.

Yeni Boss, Patron Metin2 Rehberi