Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Pvp serverler'in en iyi oyunu nasıl seçilir

Pvp serverler'in en iyi oyunu nasıl seçilir

Pvp Server

Kategori: blog

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Metin2 pvp server oynamak için iyi bir pvp server seçmelisiniz. Metin2 pvp serverler de kalıcı ve adaletli bir oyun nasıl bulunur? bilgiler. 308

Pvp serverler'in en iyi oyunu nasıl seçilir Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Pvp serverler'in en iyi oyunu nasıl seçilir Detaylar

Metin2 pvp server seçerken bir çok etken bulunmaktadır. Yeni bir oyuna mı başlamak gerek Eski bir oyuna mı başlamak gerek. İlk önce buna değinelim. Ciddi bir proje olduğuna inanmadığınız bir metin2 pvp servere yeni de olsa eski de olsa başlamanızı tavsiye etmeyiz. Eski oyunlar genelde oturmuş oyunlardır. Fakat son demlerini yaşayan bir serverde de vaktinizi öldürmeyin derim.

Metin2 pvp serverde en önemli şeylerden biri, devamlılıktır. Zaten devamlılığı olan bir server oyununa baktığınızda online oyuncu sayısı oldukça yüksektir. 500 alt sınırında olan eski bir server bitmeye yüz tutmuş olabilir.

Pvp server oyunları oldukça eğlenceli oyunlardır. Oyun seçerken dikkat etmelisiniz. Yoksa bu eğlenceniz yarım kalabilir. Çoğu pvp serverler ayakta duramayacağını anladığı anda hemen kapatıp tekrar deneme yoluna giderler. Server sahipleri bu tür davranışları normal kabul etsede oyuncular açısından oldukça zor bir durumdur. Oyun içi arkadaşlıkları dağılmış, verdiği emekler boşa gitmiş bir çok sebebten dolayı pvp serverlar oyunlarına küsme noktasına gelebilen oyuncular olmuştur.

Bu yüzden sağlam bir oyun seçmek oldukça önemlidir. Biz sitemiz http://www.metin2mmo.com de anasayfamızda genel olarak en sağlam oyunları size sunmaya çalışmaktayız. İyi bir pvp server oyununda verdiğiniz emekler boşa gitmez ve oyun devamlı olduğu için emekleriniz ve arkadaşlık ortamınız yok olmamış olur.

pvp serverler, metin2!

Bİr oyun seçerken ve oyunda dikkatli olmamız gereken bir çok konu var örnek vermek gerekirse;

Pvp Server oyunda dikkat edilecekler
1. Karakterinizin leveli diğer oyunculara yakın yada aynı olsun
2. İtemlerinizi özenle seçin ve kaç karakter tipi varsa onlara ayrı ayrı dizilimleriniz olsun hem savunma hemde saldırıda tek tek karakterlere göre ayarlama yapın.
3. Silah çok önemlidir. Skillerle beraber iş yaptığında rakibi dağıtır. Bunun için en uygun ve en iyi silahı almaya çalışın. Her oyunda olduğu gibi kritik değerinizi yüksek tutun.
4. En sevdiğiniz karakterle oynayın. Çünkü ne kadar karakterinizi severseniz bir o kadar daha bağlı bir şekilde oyuna konsantre olursunuz.
5. İyi arkadaşlıklar edinin. Bir güven tablosu oluşturup turnuva ve savaşlara katılıp ödüller kazanın.

Bu maddeleri yapın ki sağlam bir oyuncu olun ve sağlam arkadaşlarınız olsun. Sağlam oyunu bulmak oldukça basit sitemiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Sağlam bir karakteri ise siz yapmalısınız. Diğer yandan hızlı bir eğlence arıyorsanız wslik pvp serverler oyunlarını oynamanızı tavsiye ederiz. Liste başı oyun tam size göre olabilir!

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar