Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Metin2 pvp server kurup para kazanmak

Metin2 pvp server kurup para kazanmak

Pvp Server

Kategori: blog

Rehber Türü: Bilgi
Tarih:

Metin2 Pvp serveri kurup para kazanmak kolay bir işmidir. Garantili olarak metin2 pvp server nasıl tutar. Metin2 pvp server kurulumu ve kazanmak için rehber. 394

Metin2 pvp server kurup para kazanmak Rehberi Yada Oyunu, Mmo online oyunlar ve diğer oyunlar için en iyi bilgiler ve rehberler metin2mmo.com ayrıcalığı ile sizlerle.

Metin2 pvp server kurup para kazanmak Detaylar

Metin2 pvp server kurup para kazanan çok sayıda server sahibi bulunmakta. Fakat sağlam kurulum ve sağlam destek oldukça önemli. Bunun için belli miktar sermaye gerekmektedir. 3-4 ay kendi cebinizden yer yada yemeden kazanmaya başlarsınız.

Para kazanma yöntemi server kurma İlk önce bu yazıyı tamamını okumadan sizi yormadan bazı şartları yerine getirebiliyormusunuz buna bakalım. Kuracağınız oyunu tüm özellikleri ile biliyormusunuz. Oyun içinde destek verebilecek bilgiye sahipmisiniz. Kısacası iyi bir oyuncumusunuz.

Bu şartları karşılıyorsanız 2. Şartlara bakalım. Burda oyun dosyalarına hakimmisiniz. Oyun açığı nedir nasıl kapanır yapabilirmisiniz. Sunucu cpanel bilginiz varmı. Bunlarda ikinci şartımız bunlardan ilk şartı karşılamıyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye etmem. Fakat 2. Şartlar karşılanabilir. Oyun serveri kuran örneğin metin2 pvp server kuran. Bu işi sağlam yapan herkes çok paralar kazanmış ve en iyi şekildede işini yapmaya devam etmektedirler. Bu arkadaşlar iyi paralar kazanmış hatta sizin düşündüğünüz paralardan çok daha fazlasını kazanmışlardır. Fakat bu iş sadece oyun kurmakla bitmiyor. İyi bir reklam ağı örmelisiniz.

Bu reklam ağında örneğin googleda pvp serverler kelimesinde ilk onda bulunan sitelerin hepsinden reklam almaya çalışın. Hatta link yönlendirme reklamı almanız en iyi yöntemdir. Bu şekilde oyuna devamlı olarak bir akış sağlarsınız. Bu akışa göre oyunda dosyaları kontrol. Sunucu güvenliği ve devamlılığını sağlamak en önemli konunuz olacak. Bu yüzden reklam verme reklam alma gibi durumlar ile siz uğraşamıyacaksınız. Reklam işini pvp server sitelerine devretmeniz gerekmektedir. Bu durumda işinize daha iyi konsantre olabilirsiniz. Bu şartları devamlılığı sağlarsanız. Tabi bunun için iyi para harcamanız gerekmekte. Yatırım yaptığınızda karşılığını alırsınız. Fakat bu iş riskli bir ticaret. Her işte olduğu gibi paranızın yanma durumu olacaktır. Bu durumda sizi korkutmasın. Bir işe girerken ticaret olarak düşünüp işiniz bu olması gerek. İşinizi düzgün yaptıktan sonra her zaman kazanırsınız.

Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar