Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar - Tag topics metin2mmo.com

Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar Ayışığı Define Sandığı içinde hangi eşyalar itemler ve değerli nesneler vardır. Ayışığı Define Sandığı içinden çıkanlar listesi detay bilgileri içerir. Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar den başka konuları arama kutundan arattırın. Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 Ayışığı Define Sandığı nerden düşer. Ayışığı Define Sandığı hangi yaratıklardan düşer. Ayışığı Define Sandığı elde etme yöntemleri.. Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar Bilgileri.

Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar - Ayışığı Define Sandığı nerden düşer

Metin2 online oyunu bildiğiniz üzere event ve etkinlikler ile dolu bir oyundur. Metin2 pvp serverler de daha fazla etkinlik yapılmaktadır ki bu oyuncuları oyuna bağlayan tem unsurlardan biridir. Şimdi Ayışığı Define Sandığı etkinliği ile ilgili ayrıntılara yer verelim.

Ayışığı Define Sandığı ne zaman düşer: Bu sandık bir event sandığı olduğu için dropları açık olduğunda düşmektedir. Bu drop açıldığında oyuna bağlandığınızda size uyarı verecektir.

Ayışığı Define Sandığı nerden düşer: Drop açıldığında bütün yaratıklardan düşmektedir. Fakat kendinize yakın lvl yaratıklardan düşürmeniz daha kolay olacaktır.

Ayışığı Define Sandığından hangi eşya ve itemler düşer;

 Kutsama Kağıdı
 Büyülü Bakır
 Ejderha Madalyası(x10)
 Kritik Vuruş Şansı (x5)
 Delici Vuruş Şansı (x5)
 Zen Fasulyesi
 Bilge Kralın Eldiveni
 Kaçağın Pelerini
 Ejderha Kağıdı
 Ejderha kutsaması (x5)
 Yaşam Kutsaması (x5)
 Lisan Yüzüğü (1 saat)
 Jinno Lisan Kitabı
 Shinsoo Lisan Kitabı
 Chunjo Lisan Kitabı
 Kutsama Küresi

Etiketler:

Ayışığı Define Sandığı içinden neler çıkar Yorumları