Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Arındırma Paneli nedir - Tag topics metin2mmo.com

Arındırma Paneli nedir Metin2 item ve eşya Arındırma işlemi nasıl çalışır, Ejderha arındırma paneli nasıl kullanılır ve ne işe yarar. detay bilgileri içerir. Arındırma Paneli nedir den başka konuları arama kutundan arattırın. Arındırma Paneli nedir hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Arındırma Paneli nedir konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Ejderha Taşı Arındırma Sistemi nasıl çalışır, 1. sınıf, 2. saflık derecesi ve 3. seviye Ejderha Taşı Arındırma için gerekli olan itemler nelerdir. Tam rehber.. Arındırma Paneli nedir Bilgileri.

Arındırma Paneli nedir - Metin2 Ejderha Taşı Arındırma Sistemi

Metin2 de yeni sistemlerden olan arındırma sistemi 3 aşama ile çalışmaktadır. Bu aşamalara göre sistemi anlamanız daha kolay olacaktır. Metin2 de yeni özelliklerden biri olan ve oldukça basit kullanımı olan bu sistem. Metin2 Ejderha Taşı Arındırma size oldukça iyi imkanlar sunmaktadır. Ejderha taşları ile karakterinize yeni efsunlar ekleyebilirsiniz.

Ejderha Taşını arındırma işlemini yapmak istiyorsak: Simyacı'ya gidip üzerine tıklayarak "Ejderha Taşı Arındırma" menüsüne gelmemiz gerekir burdan Arındırma Panelini açmalısınız.

Ejderha Taşınızı 3 farklı ölçekte arındırabilirsiniz.

1.SINIF :Bu arındırma türünde çok fazla Ejderha Taşına ihtiyacınız vardır. (Yükseltmek istediğiniz taş türüne bağlı olarak) Gerekli Ejderha Taşlarını uygun slotları koyun ve arındıra basın. Seviye yukseldikçe, bir sonraki seviye için daha az Ejderha Taşı gerekli olmaya başlayacaktır. Arındırma başarısız olabilir. Başarısız olması halinde 1 parça iade edilir.Ejderha Taşı'nın sınıfı yükseldikçe daha fazla bonusa sahip olabilir ( 5 e kadar). Mevcut Sınıflar : İşlenmemiş, Yontulmamış, Ender, Antika ve Efsanevi.

2.SAFLIK DERECESİ: Bu arındırma türünde çok fazla Ejderha Taşına ihtiyacınız vardır. (Yükseltmek istediğiniz saflığa bağlı olarak) Arındırma işleminde, sadece aynı saflık derecesine sahip taşlar arındırılabilir.Gerekli Ejderha Taşlarını uygun slotları koyun ve arındıra basın. Seviye yukseldikçe, bir sonraki seviye için daha az Ejderha Taşı gerekli olmaya başlayacaktır. Arındırma başarısız olabilir. Başarısız olması halinde 1 parça iade edilir.Aynı sınıfa sahip taşların saflık derecesini arttırabilir, etkilerini güçlendirebilirsiniz. Ejderha Taşında en alt derece Mat olmakla beraber, saflık derecesi yükseldikçe parlak, tertemiz, mükemmel, kusursuz derecesine yükselir.

3.SEVİYE: Bu arındırma şeklinde, Ejderha taşının yanı sıra yardımcı bir nesneye ihtiyaç duyulmaktadır; yeşil, mavi veya pembe ejderha fasulyesi.

Etiketler:

Arındırma Paneli nedir Yorumları