Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Arachna Anahtarı hangi npc den alınır - Tag topics metin2mmo.com

Arachna Anahtarı hangi npc den alınır Arachna Anahtarı hangi npc verir, Npc den Arachna Anahtarı almak için gereken malzemeler nelerdir. Npc ve Arachna Anahtarı bilgileri detay bilgileri içerir. Arachna Anahtarı hangi npc den alınır den başka konuları arama kutundan arattırın. Arachna Anahtarı hangi npc den alınır hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Arachna Anahtarı hangi npc den alınır konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 de Arachna Anahtarı nerden hangi yaratıklardan düşer. Arachna Anahtarı ne işe yarar. Arachna Anahtarı itemi hakkında detaylı bilgi.. Arachna Anahtarı hangi npc den alınır Bilgileri.

Arachna Anahtarı hangi npc den alınır - Arachna Anahtarı nerden düşer, ne işe yarar

Metin2 Arachna Anahtarı size lazım olabilecek itemlerden biridir. Bu itemin yerini ve görevini bilmeniz durumunda ne işe yaradığını anlayabilirsiniz.

Arachna Anahtarı Ne işe yarar:
 Örümcek Zindanının 3. kata çıkabilmek için size gerekli olacaktır. Bu anahtar ile Örümcek zindanı 2. kattan 3. kata çıkabilirsiniz. Burda sizi büyük bir boss beklemektedir. Eğer görev nedeni ile bile gidiyor olursanız, efsunlarınızı buraya göre ayarlamanızı tavsiye ederim.
Arachna Anahtarı Nereden Düşer?
Arachna anahtarı elde etmek için Uriele bir takım eşyalar götürmeniz gerekmektedir. Bu eşyalar sayesinde anahtara sahip olabilirsiniz. Örümcek zindanına gidin ve Örümceğin zehir kesesi, Örümcek Bacakları, Örümcek Gözleri, Kral Örümcek Zehiri itemlerini toplayın ve itemleri Uriel’e  teslim edilerek Arachna anahtarını alabilirsiniz.

Etiketler:

Arachna Anahtarı hangi npc den alınır Yorumları