Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur - Tag topics metin2mmo.com

Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur Arachna Anahtarı elde etmek için nasıl bir yol izlenir. Arachna Anahtarı nasıl bulunur detaylı bilgi. detay bilgileri içerir. Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur den başka konuları arama kutundan arattırın. Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Metin2 de Arachna Anahtarı nerden hangi yaratıklardan düşer. Arachna Anahtarı ne işe yarar. Arachna Anahtarı itemi hakkında detaylı bilgi.. Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur Bilgileri.

Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur - Arachna Anahtarı nerden düşer, ne işe yarar

Metin2 Arachna Anahtarı size lazım olabilecek itemlerden biridir. Bu itemin yerini ve görevini bilmeniz durumunda ne işe yaradığını anlayabilirsiniz.

Arachna Anahtarı Ne işe yarar:
 Örümcek Zindanının 3. kata çıkabilmek için size gerekli olacaktır. Bu anahtar ile Örümcek zindanı 2. kattan 3. kata çıkabilirsiniz. Burda sizi büyük bir boss beklemektedir. Eğer görev nedeni ile bile gidiyor olursanız, efsunlarınızı buraya göre ayarlamanızı tavsiye ederim.
Arachna Anahtarı Nereden Düşer?
Arachna anahtarı elde etmek için Uriele bir takım eşyalar götürmeniz gerekmektedir. Bu eşyalar sayesinde anahtara sahip olabilirsiniz. Örümcek zindanına gidin ve Örümceğin zehir kesesi, Örümcek Bacakları, Örümcek Gözleri, Kral Örümcek Zehiri itemlerini toplayın ve itemleri Uriel’e  teslim edilerek Arachna anahtarını alabilirsiniz.

Etiketler:

Arachna Anahtarı elde edilmesi nasıl olur Yorumları