Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca - Tag topics metin2mmo.com

Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca Metin2 de lonca savaşlarından olan Alan Savaşı nasıl yapılır, Alan Savaşı hakkında bilgiler. Savaş yapımı nasıl olmaktadır rehber bilgiler. detay bilgileri içerir. Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca den başka konuları arama kutundan arattırın. Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca hakkında anlatım.


Serverler

Tarih:
Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca konusunda şu bilgilere de ulaşabilirsin: Lonca Savaşları kaç çeşittir. Lonca Savaşları nasıl yapılır. Her bir çeşit lonca savaşına göre savaş yapımı ve amaç hakkında bilgiler.. Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca Bilgileri.

Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca - Lonca Savaşları Çeşitleri ve Yapılışı

Metin2 oyununu güzelleştiren en önemli unsurlardan biriside lonca savaşlarıdır. Lonca savaşları 3 çeşit olup sağlam lonca ya sahip olmanız gerekmektedir. Şimdi lonca savaşlarına göz atalım;

lonca savaşı, metin2 pvp serverler

Lonca savaşları,loncaların birbirleri ile çeşitli kulvarlarda ödül kazanma yda güç gösterisi için yapılan musabakalardır..Lonca lideri,en az 8 üyesi varsa başka bir loncaya savaş daveti yollayabilir,davet karşı lonca liderinin ekranında görünür,kabul veya red seçenekleri çıkar.Kabul edildiği takdirde lonca üyelerinin ekranlarında sağ köşede Lonca Savaşı diye bir görev kağıdı bulunur,tıkladığınız zaman katılmak isteyip istemediğinizi sorar,bu şekilde üyeler lonca savaşına katılır.3 çeşit Lonca Savaşı vardır.

Alan Savaşı

Bu savaş türünde normal Harita üzerinde 2 lonca karşılaşır.30dk içinde en yüksek puanı alan lonca kazanır. Güvenli Bölge bu savaşlardada geçerlidir,o alanlarda saldırı yapılamaz.Savaş normal haritalarda gerçekleştiği için,canavarlardan saldırı alınır,EXP kazanılabilir.

Arena Savaşı

Bu savaş türünde,gelen Lonca Savaşı davetine evet diyen her oyuncu otomatik olarak özel bir bölgeye ışınlanır.100 düşman öldürme sayısına ilk ulaşan lonca savaşı kazanır,savaş bittiği zaman her oyuncu otomatik olarak kendi krallığının 1.Köyüne ve CH1 den ışınlanır.

Bayrak Kapma Savaşı

Bu savaş türünde,gelen Lonca Savaşı davetine evet diyen her oyuncu otomatik olarak özel bir bölgeye ışınlanır.Burada amaç düşman lonca bayrağını almak ve muhafaza etmektir,bu savaşta takım oyunu çok önemlidir,bir oyuncu bayrağı aldığı esnada,diğer takım arkadaşları o oyuncuyu korumalıdır.

Metin2 pvp türlerinin hepsinde lonca savaşı oldukça önemlidir. Metin2 oynuyorsan kesinlikle lonca savaşlarına katılmalısın. Yoksa neden bu oyunu oynuyorsun sorusu aklımıza gelmektedir.

Etiketler:

Alan Savaşı hakkında bilgiler - Lonca Yorumları